KONST / Litografier / Färglitografi 13914156
nr 1391 4156
BG Karlsson
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/30. Bladets mått: 60x72, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Bengt Göran BG Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
måndag 19 april 2021
kl 20:56:28